İptal ve İade Koşulları

Hizmet Sözleşmesi

Bağışlayan www.kircicekleriokusundiye.com  internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle kooperatife dilediği miktarda bağış yapabilecektir.

Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek Sakarya Mah. Atatürk Cad. No: 93 Görükle Nilüfer/BURSA 'adresine posta yoluyla ve ayrıca bilgi amaçlı olarak cagdas@cagdas.org.tr ' elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde kooperatifin bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Yapılacak bağış işleminden kooperatifin herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda Bursa Mahkemeleri yetkilidir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

www.kircicekleriokusundiye.com  adresine bağış yapma aşamasında sizden ad-soyad, e-posta , telefon gibi şahsi bilgileriniz ile birlikte bağış yapmak için kullanacağınız kredi kartı bilgilerini ve bağış ile ilgili bilgileri talep eder.. Bu bilgiler, kullanıcı veya üyelerimize daha etkin ve kalite bir hizmet sunumu, çeşitli pazarlama ve irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanmak üzere talep edilmektedir.

www.kircicekleriokusundiye.com  gizlilik politikası ile kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini garanti eder. Sitemiz, sizin haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmadığı sürece bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmaz veya satmaz.

Bilgileriniz ancak yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda kalındığında ya da resmi makamların usulünce talep etmesi halinde bu makamlara açıklanabilmektedir.

İptal ve Iade

Son 30 gün içinde yapmış olduğunuz bağışlarınızı iade talebinde bulunabilirsiniz.